Comsig Automobile Cariere

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

  1. Cariera
  2. Electrician auto
19.10.2018
Mecanic auto / Electrician

Cu 64 angajati in 7 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre in 2018, suntem in cautarea urgenta a unui

Electrician auto

Candidatul ideal:

- studii - Liceu sau școală profesională de profil auto.
- cunoștiințe de diagnoză computerizată - avantaj.
- apt medical pentru meseria de electrician
- experiență minim 1 an în meseria de electrician auto.
- orientat spre construirea unei cariere.
- sincer și conștiincios.
- abilitatea de a-și atinge obiectivele.
- dispus pentru munca în echipă.

Beneficii:

- lucru într-un mediu plăcut și într-un colectiv prietenos.
- școlarizări și învățare continuă prin programe susținute de Porsche Romania.
- posibilitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii.
- pachet salarial negociabil în funcție de cunoștiințe, volum de muncă și implicare în acțiunile firmei.

Descrierea jobului:

Lucrări specifice de reparații electrice și mentenanță auto pentru autoturisme si autoutilitare
- diagnoză auto - testare computerizată
SC Comsig Automobile SRL
420155 Bistrita
Libertatii nr. 50A
Telefon 0263/230770
E-mail [email protected]
www.comsigauto.ro

Comsig Automobile
Telefon +40 263 230 770